Dün tarot falı baktırdım ve kadın dedi ki nişanlın senin kaderin ama sana haksızlık yapacak yeniden birleşip evleneceksiniz dedi?

Gizli Üye
Ayrılık için siz üzülür müydünüz birleşeceğinizi bilseniz bile kadın falı baktıktan sonra içime dert oldu... 3 soru hakkım vardı uzun vadeden sonra Bi ayrılık görünüyor ama bu çocuk seni çok seviyor sana Bi konuda haksızlık yapacak ama yine de birleşip evleneceksiniz dedi ayrılık dediği için içime öküz oturdu benim içimi rahatlatın nolur ya 🥺😔😔😔
Dün tarot falı baktırdım ve kadın dedi ki nişanlın senin kaderin ama sana haksızlık yapacak yeniden birleşip evleneceksiniz dedi?