Eski sevgilim tam 7 ay sonra yazdı ve sevgilim var dedim ne hissetmiştir?

Gizli Üye
3 senelik bi ilişkim vardı benden sebepsiz yere ayrıldı çok zor zamanlar yaşadım. Hayatıma birini aldım 5 aydır yeni bi ilişkim var çok pişmanım özledim yazdı sevgilim olduğunu söyledim. Sizce üzülmüş müdür görüşmek için yalvardı resmen onunla da birlikte oldun mu dedi
Eski sevgilim tam 7 ay sonra yazdı ve sevgilim var dedim ne hissetmiştir?