Yeni ilişki ve yoğun iş durumu hakkında?

Selam arkadaşlar, ben yoğun bir iş hayatı olan bir insanım tekstil ile uğraşıyorum ilk senelerim, neyse hayatıma birini almak istiyordum bu yoğun tempoda çok Zaman ayiramam ama insan hayatında güvenebileceği biri olsun istiyor, neyse sosyal medyadan biriyle tanıştım kendisi doktor oda çok yoğun çalışan nöbetleri olan biri tanışalı 10 gün kadar oldu yoğun olmamıza rağmen bu 10 günde 4-5 kez görüştük çünkü öyle mesajlaşmak sürekli telefon da canım cicim yapacak vaktimiz yok buraya bile yazdıktan sonra işe bakıcam, her neyse ben 24 yaşındayım o 32 biraz yaş farkı var ama birbirimizden hoslandik. hatta sevgiliyiz diyebilirim, sadece bu yoğunluk ta böyle devam edermi böyle düşüncelerim mevcut hani hiç böyle bir ilişkiniz oldu mu ne yapmalı ya da yaşım kaynakli mi bu bana henüz normal gelmiyor da olabilir , yüzyüze iken sadece birbirimize vakit ayırıyoruz mesela o nöbeti olduğu halde beni görmeye geldi, benim evim Uzak olduğu halde onun yanına gittim gibi gibi ama sanalda mesajlaşma arama pek Yok günaydn iyi geceler o kadar siz ne düşünürsünüz
Yeni ilişki ve yoğun iş durumu hakkında?