Arkadaşlar çok yoruldum?

Merhaba arkadaşlar, ben erkek arkadaşımla bir ilişki yaşadım. ve ondan sonra bana karşı çok korumacı sıkıyor dışarı bile çıkmamı istemiyor. ailem öğrendi yaşadıklarımı yaklaşık 4 ay önce. ve ben aldatıldığını öğrendim yazılı olarak bir sohbette. bunun için söz istedim ama o istemediğini daha askerlik bile yapmadığını kazancının olmadığını birkaç yıl evlilik için daha bekleyemeyeceğini söyledi. zaten birkaç yıl sonra evleneceğimizi söylüyor kendisi üniversitede ama içim rahat etmiyor bu yüzden söz istedim. bir şey yapamadım aldatıldığımı görünce gidemiyorum yapamıyorum. (kazancım olmadan evlenmeyi düşünmüyorum sadece söz istedim başının bağlanması için millet 5 yıl boyunca bile nişanlı kalabiliyor. anlamış değilim onu.) Babam öğrendiği için kendimi kötü hissediyorum bazen öldürmek bile istiyorum. yaşım erken daha üniversitem var üniversitede de evlenmeyi düşündüm. çünkü ben başkasıyla böyle şeyler yaşamayı yakıştıramıyorum toplum vs. istersen beni öldür ama şu an sözlenmem dedi. gelecekte olur dedi. ama ben nereden bilebilirim beni bırakmayacağını? (KIZLAR SAKIN EVLENMEDEN BÖYLE ŞEYLER YAŞAMAYIN!) Baskı altında kalıyorsunuz. lütfen dertleşecek biri yok mu?
Arkadaşlar çok yoruldum?