Kocam Bir Rus Kızdan Dayak Yedi Beni Bir Gülme Tuttu Benle Konuşmuyor Ne Yapmalıyım?

Kocam İle Sultan Ahmet Meydanına Gittik Orada Bir Rus Türk Turist Grubu Vardı Aralarında İngilizce Konuşuyorlar Kocam 35 Yaşında Ben 34 Aralarında Konuştuklarından Anladığım Kadarıyla Kocam Benden Gizli Girmiş Arlarına Ben Bunu Yakaladım Çaktırmadan Dinliyorum Kocam da Çok İyi İngilizce Biliyor Yaşını Sordu İşte 20 Dedi Kocam A Beauty Like You Made Me Stupid Dedi Kız En Son YA trakhayu tvoyu mat Gibi Bir Şey Söyleyip Kocama Saldırdı O başşak Mı Ne Var Ya İşte Oraya Bir Yumruk Attı Kocam Yerde Beni De Bir Gülme Tuttu Kız Çıktı Kocamın Üzerine Uzun Tırnakları İle Yüzünü Çizdi Yumruk Attı Ben Gül Gül İzliyorum Etraftakiler de Gülüyor Kocam Kızı İttirmeye Kalktı Şılak Dedi Bir Ses Çok Sağlam Bir Tokat Daha Sonra Kız Öcünü Almış Olacak ki Tvoya golova kamennaya, a zapyast'ya uzkiye
Gibi Bir Şey Söyledi Kocam Kıza Vurmaya Kalkınca Kız Kavgaya Devam Etti Elini Tuttu Ayağını Yüzüne Yapıştırdı Sonra Gülerek Gitti Eve Döndük Kocamın Yüzü İnanılmaz Çizik Suratında Kızın Ayakkabısının İzi Var Yanakları Şiş Gözleri Mor Ben Güldüm Diye Benle Konuşmuyor Ne Yapmalıyım
Kocam Bir Rus Kızdan Dayak Yedi Beni Bir Gülme Tuttu Benle Konuşmuyor Ne Yapmalıyım?