Kocama yaptigim saygisizliklar vicdan?

Ben 5 ay kadar evli kaldim. Esimle birbirimize cok saygisizliklar ettik. Once eski sevgilisiyle olan fotografini gormem evde sonra benim onun sozunden cikip sigara icmem sonrasinda onun ailesini arayip beni bu kariyi alin yalanci burdan demesi. ilgisizligi bana sarilmamasi vs sigara ictim diye sogudum demesi vs. Ben ailemin evine dondum. Ama dusunuyorum da ben ne olursa olsun ben sucsuz degilim. Sinirle ben ona bagirarak kavga ettim. Ben instagramdan tanimadigi birini eklemis oldugunu gorunce ve oda ben eklemedim diyip sonra onun ekledigini ogrenince cok sinirlenip kufur ettim. Ailesi gelmedi arayi bulmak icin diye baba evime ailesini ona kotuledim. Ayriliyorum senden demeden once kurallar koydugunda aslinda istemeyerek kabul ettim. Ne olursa olsun bu benim kocam diyip ben aramizin bozuklugunu kavgalarimizi yaotiklarini yaptiklarimi dertlesmek adi altinda bile insanlara bu kadar ayrinti vermemeliydim. Temizlik konusunda senden kari olmaz lafini bana oncesinde soylemisti. Ama ben bu kini yenemeyip bosanma asamasindaki kavgalara kattim. Sinirliydim ve pisman oldum dediginde de ben ona geri donmedim. Yuvamin yikilmasina musade ettim. Kufur ettigim icin onunla bir erkek gibi karsina gecip ona laf yetistirip kavga ettigim icin fazlasiyla hassas olup ondan cok ilgi bekledigim icin ben utaniyorum. Donmek isterken kac ay bana soylemesine ragmen ben onunla gecirdigim az bi zaman bile olsa ona resmen sirtimi dondugum icin vicdan yapiyorum. Ben o adamin ekmeginden yedim onunla vakit gecirdim ve insanlara onu kotuledim. Sonra insanlarda haliyle onu kotu bildi. İnsanlar beni anlamiyor. Hala neye uzuluyosun diyolar. Ben gururumdan donemiyorum ama ben vicdanende boyle olmasini istemezdim. Ben bana yakistigi gibi davranmadim
Kocama yaptigim saygisizliklar vicdan?