Kocamı aldattım pişmanım kesin ayrılacağız diye dusunuyordum, bu vebal agır geliyor ben ne yapıcam 😒?

Merhabalar 29 yasinsdayim 5 yillık evliyim 2 yasinda bi kızim var kocam benden 20 yas buyuk. Oncelikle esimle evlenebilmek icin yani onunla birlikte olabilmek icin cok sey yaptim zengin olmasi, yakisikli ve fit olmasi insanlar tarafindan saygi duyulmasi cok ama cok hosuma gitti etkiledi beni en basinda yas farkinin bu kadar oldugunu bilmiyordum.
O en basinda istemedi beni ben cok cabaladim.
4 ay once cok buyuk bi kavga yasadik ben ailemin yanina döndüm gorusmedik hic, o donemde arkadaslarimla gorusmeye basladim. Mayis ayinda 31 yasindaki biriyle 1 ay boyunca yazistim , defalarca telefonda konustuk, disarida oturduk benim evli oldugumu cocugum oldugunu bilmiyordu sonunda evine gittim 3. gidisimde birlikte olduk. En basinda hic pismanlik duymazken daha sonra cok pisman oldum esimlede baristik daha sonra ve bana o kadar anlayisli iyi davraniyor ki cok uzuluyorum😒 o diger kiside arada bir yaziyor ben gorusmemiz dogru degil ben baskasini seviyorum v. s diye zirvalamistim onada bidaha gorusmeyelim diye.
Bunu kimseyle paylasamiyorum ama hep aklimda cok pisman ve uzgunum ama ayrilacagimiza emindim gozden cikarmistim boyle olacagini tahmin etmedim. Kocamin yuzune bakamiyorum bazen ona soylesem mi diyorum cunku anlayisli ve ince biridir ama bilemiyorum ne yapacagimi.😒
Kocamı aldattım pişmanım kesin ayrılacağız diye dusunuyordum, bu vebal agır geliyor ben ne yapıcam 😒?