Eşim desturlu bir kadın fakat bazı noktalarda bana karşı geliyor?

Selamlar öncelikle eşimden her konuda razıyım fakat benim eşim evlenmeden önce (2 sene) açık saçık giyinen, dikkat çekici şekilde makyaj yapan, erkeklerin bulunduğu ortamlarda çalışan, kısacası dini değerlerine bağlı olmayan bir insandı. Birlikte yaşadığı anneside bu duruma hiç dur demiyordu. Kendisine bu konuda çok dirayet göstererek dine davet ettim, hamdolsun kapandı, cemaate katıldı, bende ona bunun karşılığında herşeyi fazlasıyla verdim, her istediğini yaptık, ailem hiç istemiyordu kapanınca onlarda kabul etti. Fakat bir sıkıntımız varki eşimin ailesi yaşam tarzımıza uygun değil, annesi zaten tek yaşayan bir kadın, bir kere akrabalarının düğününe gittim tövbe haşa kapalı tek bir insan yoktu düğünde. Dolayısıyla bende eşimin annesi ile görüşmesine müsaade etmiyorum. Annesi bir dönem kızı için kapandı, kendisine hemen yakınımızda çok güzel bir ev tuttum, altına araba verdim rahat etsin diye, fakat tekrar açılınca bu sefer kızıyla görüşmesine tamamen mani oldum.. fakat eşimin yinede annesi ile görüştüğünü öğrendim. Benim sözüme karşı gelmesi, benden gizli iş yapması nekadar doğru? Sakince kendisini uyardım, birdaha olmaması için. Annesine bukadar imkan sunmuşum reddetmiş sonuçta ben görüşmesinler demedim ama bizimde sınırlarımız var
Eşim desturlu bir kadın fakat bazı noktalarda bana karşı geliyor?