Evlendiğim Komutan evli çocuk sahibi ve eski bağımlılardan biriyse?

merhaba arkadaşlar ben bir pratisyen hekimim. babam anneme küçüklüğümden belli şiddet uyguladığı için geçmişte uyuşturucu sorunları olan bir komutan ile zorla evlendirildim. zamanla sevdim onu, ama evliliğimizin yedinci ayında aslında eskiden evli ve bir çocuk sahibi olduğunu öğrendim. kendisini uyuşturucuya başlatan kadın ile evlenmiş, hala kullanıyorlarken bir de kızları olmuş fakat kızı engelli doğmuş ve karısı da, madde için borçlandıkları adamlar tarafından öldürülmüş. sonra benim eşim olan Komutan uzun süre tedavi görmüş ve sınavlara girerek Komutan olmuş. şu an bir kasabada yaşıyoruz. kendisi evliliğimizi bir amaç olarak gördüğü için asla iyi davranmadı bana, hep itti ve uzaklaştırdı. Bense ondan hamile kaldım. Bir kızımız oldu. şimdi kızımız da ilk kızı gibi ölür korkusu ile ona dokunamıyor bile. Bir de kuzeni ver, bir tek o bana yardımcı oluyor. Bir de askerinin nişanlısı ve market sahibi yunan asıllı amca. eğer onlar olmasa kafayı yerdim çoktan. bunu size nedemmi anlattım, İnsanlar gurursuz olduğumu düşünüyorlar bencede öyle yim ama siz de bir şey deyin 🤕🤕🤕🤕🥴😵
Evlendiğim Komutan evli çocuk sahibi ve eski bağımlılardan biriyse?