Kız arkadaşım hayatında hiç bir şey yolunda gitmiyor napmalıyım?

Kız arkadaşımın hayatında hiç bir şey yolunda gitmiyor, evde canı sıkılıyordu acısını ben çekiyordum, iş buluyordu işte ki sorunların acısını ben çekiyorum, iş bulamıyor yine acısını ben çekiyorum, ablası korona oldu destek olmaya çalıştıkça (entübe edildi ölcek gözüyle bakıyorlar) Allahtan ümit kesilmez dedikçe yine bana kızmaya başladı. İşe başladı bugün işin vermiş olduğu yorgunluğun acısını benden çıkartıyor. Hiç konuşmadık bugün diyorum 9 saat boyunca iş çıkışı aradı 4 dakika sonra yanına arkadaşı geldi galiba kapattı, eve gidince konuşamıcaz yolda konuşalım bari derken hiç bana trip atma ayrılırım senden acımam dedi. Sonra eve varıyor kardeşi yakın temaslı çıkmış birisine yine aynı şekilde acısı benden çıkıyor. Ailesiyle kavga ediyor acısı benden çıkıyor. Yeter artık diyicem diyemiyorum benim yeterince sorunum yokmuş gibi, yeterince derdim yokmuş gibi bir de onu alttan almaya çalışyıorum. 3 sene oldu yeter artık dicem. Ayrıl o zaman diyecek kafayı yicem delirmek üzereyim. Napıcam bilmiyorum. Benim tüm gün ne yaptığımı bile bilmiyor. Böyle bir bencilllik, sadece kendine odaklanmak mı olur ya? İş nasıl geçti diye soruyorum. Nasıl olsun çalıştım diyor, işte bi çocuğun yanına geçmiş onunla birlikte çalışmışlar. Benim kız 23 yaşında çocuk 16ymış falan bu kadar detaylı konuşmaya gerek var mı? Alttan almaktan yoruldum. Bende insanım benimde hayatım var ben çok yoruldum. Sürekli ona koşmaktan, sürekli onun için koşmaktan çok yoruldum. Aşkta olur mu olur böyle şeyler Sevgide olur mu olur böyle şeyler ama benim bir sorunum olduğunda iş bulamıyorum dediğimde bir şey olduğunda her şey çok zor bir de sen dert olma ara verelim diyor kafayı yicem
Kız arkadaşım hayatında hiç bir şey yolunda gitmiyor napmalıyım?