O kadar canım yanıyor kalbim acıyor ki acıdan uyuyamıyorum bile?

Gizli Üye
O kadar canım yanıyor kalbim acıyor ki acıdan uyuyamıyorum bile iki aydır bı yerde çalışıyorum hoşlandığım biri var ama o bunun farkında değil sessiz ve aileden dolayı biraz özgüvensizim herkes bana ölü gibisin falan diyor zayıfım ve vitaminlerim eksik ölü gibi duruyormuşum ruh gibisin diyen bile oldu neyse bu hoşlandığım SLK tan ne istesem hiçbir şeye izin vermiyor bugün çok basit birşey istedim izin vermedi ama sonra bı kız gitti istedi ona izin verdi sonra ona izin verdikten sonra bana izin verdi ama istemedim ve o kadar çok ağladım ki saatlerce ağladığımı görmedi ama hâlâ ağlıyorum canım çok acıyor kendimi o kadar değersiz ezik hissettim ki anlatamam niye ya neden yalaka değilim diye bana böyle davranıyor ve ben ona karşı birşeyler hissediyorum canım çok acıyor hâlâ ağlıyorum kafamın içinde dönüyor bana davranış şekli beni umursamaması ve hep o kızla diyolog hâlinde o kızın sevgilisi var bu arada yani ondan hoşlanmıyor ama beni umursamıyor hep ona söylüyor kızın ismi Eda, eda şunları yaparsınız eda şunlar şöyle eda gel bunu yapalım eda bilmem ne gibi eda da çok konuşkan ve yalaka biri soyekdikleri bana izin vermeyip ona izin vermesi kalbimi paramparça yaptı bide mesela lavabo için izin istiyorum gözüne batıyor yarım saat oldu falan diyor diğer kız eda veya başka biri on defa gidiyor bu onlara birşey demiyor niye bana öyle davranıyor sizce canım çok yanıyor uyuyamıyorum başım ağrıyor gözlerim ağrıyor kalbim acıyor ruhum sızlıyor binaları birine anlatmaya o kadar ihtiyacım var ki şimdiden teşekkür ederim
O kadar canım yanıyor kalbim acıyor ki acıdan uyuyamıyorum bile?
9
2
Görüşünü yaz