Eşimle aramızda bu tarz problemler yaşanmasına rağmen eşimin ailesi torun diye tutturuyor siz olsanız ne yapardınız cidden?

Eşimle evleneli daha 2 ay yeni oldu. Buna rağmen birtakım sorunları aşamıyoruz. Sürekli kendi üste çıkmaya çalışıyor. Haksız olsa bile haklı gibi davranıyor e bende karşı çıkıyorum çünkü haklıysam haklılığımı savunuyorum ama bu sefer o beni haksız buluyor. Sürekli bu tarz sorunlar yaşıyoruz. Sürekli bir haklı çıkmaya tarafı var yani. Kabullenmiyor. Onun dışında cinsel anlamda da birtakım problemler yaşıyoruz. Yeni evlenmiş olmamıza rağmen bu tarz şeylerle uğraştığıma bende inanamıyorum. Diyelim ki bir gün çok istekliyiz oluyor bitiyor ve romantiklik denen şeyi kalmıyor anda kalıyor sadece. Ertesi günü ismimle sesleniyor normalde aşkım ya da hayatımlı konuşuruz. Sadece işi bitene kadarmış gibi gelmeye başladı. Bu yüzden bende uzak durmaya başladım. Bu seferde ben hatalı oluyorum. Haksız olduğu zaman haklı olmaya çalıştığı zamanlar sinirleniyorum. Üstelik daha yeni evli olmama rağmen 2 ay olmasına rağmen eşimin ailesi hemen torun diye tutturdu yemek sofrasında bile sürekli bir torun göndermesi yapılıyor ve rahatsız oluyorum. Ne yapacağımı da şaşırdım artık arkadasım dediğim insanlara da anlatamıyorum kimin ne olduğu belli değil güvenemiyorum kimseye o yüzden gizli şekilde paylasıyorum burda.
Eşimle aramızda bu tarz problemler yaşanmasına rağmen eşimin ailesi torun diye tutturuyor siz olsanız ne yapardınız cidden?