Arkadaşlar ayrılmalı mıym ne zaman ayrılmalıyım yardım edin?

elifyilmazelif
Arkadaşlar lütfen yardım edin kimseye anlatamadım öncelikle biriyle tanıştım bi kaç hafta önce aynı anda başkalarıyla da konuşuyordum. sonra çocuk çok iyi birisi çok iyi davranıyordu bana ama ben hoşlanmadım. Duygusal olarak boşluktaydı ailesinden birini kaybetmişti yanında olmak istedim bu yüzden sevgili olduk. Bu aya kadar çok fazla flörtüm sevgilim olmamıştı hatta hiç. Bi uygulama keşfettim oradan yazışıyordum başkalarıyla bağımlılık gibi oldu bırakamadım sevgilim olmasına rağmen. Defalarca kez aldattım ama bu zamana kadar hiç ilgi görmemiş bir kızdım bi de bazı sorunlarım var o yüzden yaptım. Lütfen bela okumayın yanlış olduğunu biliyorum. Bu zamana kadar sevgilim olmadığı için ona bağlanabilecrğimi düşündüm. Uzak mesafe ilişkisi hiç görüşmedik bugüne kadar zaten yeni başladı. İlk başlarda önemsemedim aldatmayı ama şimdi pişmanım. Başkalarıyla konuştuğumdan haberi yok. Bunu ona anlatamam da. Ayrılmalı mıyım ne diyorsunuz lütfen mantıklı yorum yapın rica ederim. Annesini kaybetmesinin üstünden iki hafta geçti sizce şimdi mi terk etmeliyim yoksa daha sonra falan mı yoksa terk etmemeşi miyim. Nolursunuz yardım edin bana
Güncellemeler:
1 ay
Hiç biriyle sevgili olmadım çok kısa flörttü hepsi konuştuklarımın
1 ay
Peki ne zaman ayrılmalıyım biraz zamn geçtikten sonra mı acısı var ya
Arkadaşlar ayrılmalı mıym ne zaman ayrılmalıyım yardım edin?
10
0
Görüşünü yaz