Sorun sanirim bende ama nasıl işin içinden çıkacağım ?

Gizli Üye
Erkeklerle tanisiyorum benle baya ilgileniyorlar hatta kendimi anlatinca tam aradigim kadinsin aslinda diyorlar
neredeydin simdiye kadar diyorlar
1-2 gün konusuyoruz gittikce ilgileri azaliyor
bende kimseyi sık boğaz edip peşlerinde koşmuyorum birde rahat birisiyim rahat konuşurum ve arkadaslarim diyor ki sen arkadaş gibi konusuyorsun biraz ama bir kadının nasıl konuşması gerektigini bilmiyorum malesef
erkekler ben boyle yapinca sınırlarımın veya bir profilimin olmadığını düşünüyor ve ilgisi dahada azaliyor
sonrada birden bakiyorum erkek agzını bozmuş oluyor (halbu ki ben küfür kullanmam), istediginde gelip istediginde gidiyor vs.
sonra bakiyorum ya biz sevgili olacakken kanka oluyoruz ya da cocuk baska birisine sevdalaniyor
Sorun sanirim bende ama nasıl işin içinden çıkacağım ?