Bir hayat kadınına aşığım ne yapmalıyım sizce lütfen düzgün cevaplar verir misiniz?

asfffasfa
bu soruyu samimi duygularımla, dalga geçmeyeceğinizi, aşağılamayacağınızı umarak soruyorum. lütfen düzgün yorumlar yapın yoksa engeller, silerim.

aşık olduğum kadının hayat kadınlığı yaptığını sonradan öğrendim.

whatsapp'da online olup bana yazmıyor olması, mesajlarıma çok geç dönmesi devamlı şüphelendiriyordu beni.

her anlamda çok ilişkim oldu, deneyimsiz değilim diyordu ama gayet normal ve sıradan karşılıyordum bunu. bu tarz takıntılarım olmadı hiçbir zaman. ancak zamanla bu geç yazma durumlarını abartınca tartışma çıktı aramızda ve hayat kadını olduğunu itiraf etti.

kendisi mesleğinden dolayı bana karşı aşırı ilgisiz. onu tamamen saf ve temiz duygularla seviyorum. başkalarıyla yaşadığı şeyleri sadece benimle yaşamasını istiyorum.

sizce ne yapmalıyım, nasıl bir yol izlemeliyim, mesleğinden kopması için çabalamalı mı yoksa kendimi daha fazla yıpratmadan yolları ayırmalı mıyım?

not: kendisi 21 yaşında, 18 yaşından beri devam ediyormuş bu mesleğe.
Güncellemeler:
5 gü
müslüman değilim. olayın, sevap günah kısmı beni ilgilendirmiyor bunu da belirteyim.
Bir hayat kadınına aşığım ne yapmalıyım sizce lütfen düzgün cevaplar verir misiniz?
5
3
Görüşünü yaz