Nikah yaparım ama benden sorumluluk bekleme, bir imzasa imza diyen adam ne demek ister?

Gizli Üye
9 aydır konuştuğum biri vardı. Ben onun için ülke değiştirdim geldim turkiyeye. Bundan sonrası çok karışık ve çok uzun. Bana hep acı çektirdi. Aramizda büyük bi cinsel çekime rağmen ona karşı direncimi korudum ve bana sahip olmasına izin vermedim fakat baya biseyler yaşadık. Her defasında yasadiktan sonra 12 14 saat yok oldu, yazmadı, dönmedi veya beni engelledi. Psikolojim bozuldu zamanla. Sonra ayrıldık. 2 hafta önce yeniden döndü bize ikinci bi yeni baslangic tanımak istediğini söyledi. Gezdik, el ele dolaştık, yakinlastiktan sonra bu defada "benim olursan bu gece, yarin sabah nikah kiyacam söz" dedi. Yine kabul etmedim, ağladım, o da bıraktı ve dedi ki "bundan sonra seninle beraber olmaya kalmicam, sen hazır olunca olur" dedi ve ilgi alakasini kesti. Artık aramadı sormadi. Bende delirdim bu duruma, üstüne gittim mesaj ve aramalarla, kendimi çok kötü hissettm ve sonunda itiraf etti " bizden olmaz, bizim bi geleceğimiz yok" diyip yer yüzünden engelledi. Bu saatten sonra sen beraberlik istesen yalvarsan ben istemem dedi, üzerine 10 defa çıkıp yapamadiktan sonra anlamı yok dedi ve gitti. Kötüyüm ve ne düşüneceğimi bilmiyorum. ciddi olsa böyle yapmaz...
Nikah yaparım ama benden sorumluluk bekleme, bir imzasa imza diyen adam ne demek ister?
12
3
Görüşünü yaz