Göğüslerim küçük olduğu i̇çin sevgilimle bir şeyler yaşamaktan çekiniyorum, napmalıyım?

Gizli Üye
18 yaşımdayım ve göğüslerim gerçekten sıfır en küçük beden sütyeni alıyorum yine bol geliyor bu konuda aşırı ozguvensizim günlük hayatta destekli falan takip içini doldurarak belli etmemeye çalışıyorum. Şu an bir sevgilim var 23 yaşında ve o benim öpüşmede bile ilkim ama tam olarak bu konuyu konuşmasak da onun benden önce birlikte olduğu birileri olduğunu biliyorum. Onunla ne zaman öpüşmeye kalksak çocuğun eli bacağıma gidiyor hicbir sıkıntı yok ama göğsüme geldiği anda hop itiyorum noldu diyor bahane buluyorum sanki tahta göğsümü farkettikten sonra beni çekici bulması bir anda yok olucak gibi. İleride belki daha fazla şeyler yaşıcaz ama bu konu beni çok rahatsız ediyor nasıl aşabilirim sizce? Erkekler için kız arkadaşınızın göğsünün küçücük olmasi sizin için ne anlama gelir bakis aciniz degisir mi? Kızlardan ise benim gibi olan varsa erkek arkadasiniz nasil karşıladı?
Göğüslerim küçük olduğu i̇çin sevgilimle bir şeyler yaşamaktan çekiniyorum, napmalıyım?
63
8
Görüşünü yaz