22 yaşındayım. Kendimden 10-15 yaş büyük erkeklerden hoşlanmam normal mi?

Gizli Üye
Ne yaparsam yapayım genç erkeklerle anlaşamıyorum Bir yerde bir eksik hissediyorum Sebebini bulamıyorum Sanki genç bir erkeğe erkek gözüyle bakamıyor gibiyim Yüzünde bir kırışık ellerinde olgunluk arıyorum sesinde bakışında düşüncelerinde Gözlerinin içinde olğun bir adam görmek istiyorum Defalarca denedim yaş farkımız az olan erkeklere asla ilgi duyamadam 29-34 yaş aralığında erkeklerden hoşlanıyorum böyle gür saçlı sakallı elleri yüzü hafif olgunlaşmış göz kenarlarında çizgiler belirmiş erkeklere ilgim var Olgun erkeklere küçüklügümden beri hep ilgim var Çocukken hep büyük insanlara hayran olurdum Oyunculara öğretmenlerime vesaire Bu psikopsikolojiden çıkamıyorum Çıkmak da istemiyorum Cinsel ve duygusal olarak sadece olgun erkeklere ilgim var Evlilik falan yapamıyorum bu düşüncemden dolayı. Olgun bir erkekle evlenmeme ailem karşı çıkar toplum dışlar diye çekiniyorum Yaşıtlarımla da istemiyorum Kendimden 10 yaş büyük biriyle evlenmek istiyorum insanları önemsemeden mutlu olabilir miyim bir erkek kendinden 10 yaş küçük biriyle ilişki yaşamaktan mutlu olur mu
22 yaşındayım. Kendimden 10-15 yaş büyük erkeklerden hoşlanmam normal mi?
57
8
Görüşünü yaz