Bu insanın sevdiğini düşünür müsünüz siz?

Gizli Üye
Bir erkek düşünün. Sadece tek bi kişi istiyor hayatında. Tek bi kadın.. Diğer herșeye herkese karşı kendini kapatmak. Kız arkadaş bile istememesi.. Gerekirse onun için tüm hesaplarını bile kapatıyor Sevgilisinin sözünden çıkmayacak. Aldatma ihanet dışında Kolay kolay terketmeyip ilişkiyi bitirmeyen..
Buraya kadar gayet güzel seviyor gibi görünebilir ama işin aslı öyle değil...
Baştan beri yıllardır hep bu düşüncede ve her sevgili olduğu kişiye karşı böyle hareket ediyor bu kişi. Yani tek bi kişiye özel değil..
Ayriyeten tüm bunları yaptığı halde kaç yıllık sevgilisiyle herhangi bi sebepten ötürü ayrıldıktan sonra hemen unutup yoluna bakmış bi insan.. Tekrardan kafasına göre birini bulmak için arayışa giren biri.. ( anlattığım kız ben değilim ama benimle de bağlantılı soru)
Yani uzun lafın kısası "sadece sevgiliyken sadık ve çok iyii ayrıldıktan sonra sanki hiç sevmemiş gibi yoluna bakan biri.. Ve bu sadakatli ve bağlı hareketleri tek kişiye özel değil karakteri kişiliği böyle sadece..
Not : herkes sever ama herkes bekleyemez. Birlikte olduğu insana her insan bağlı kalabilir ama asıl sevgi ayrıyken bile kolay kolay vazgeçememek ve beklemektir. Bu kişide öyle bi durum yok. Siz ne düşünüyorsunuz?
Bu insanın sevdiğini düşünür müsünüz siz?
6
3
Görüşünü yaz