Arkadaşınız sevgilisini aldatsa, sevgilisine söyler miydiniz?

Gizli Üye
Çok yaşadığım bir durum. Neredeyse herkes aldatıyor. Kızcağıza yazık, söyleyeyim, daha fazla sevmesin şunu diyorum ama sonra banane diyorum. İnşallah kız da arkadaşımı aldatıyordur diyorum. Sizce söylenmeli mi yoksa karışmamak mı lazım?
Arkadaşınız sevgilisini aldatsa, sevgilisine söyler miydiniz?