Bunlar ne anlama geliyor?

Gizli Üye
Sevgilimin yalanını yakalamıştım ve ölümüne inkar edipmbeni haksız konumuna getirmeye çalışmıştı ben ısrarla inanmayınca senden de korkum yok ilişkiden de, bitsin diyince bu kadar kokay tek kalemde silebildiğini ve değersiz hissettirdiğini görünce adi, yalancı, aşağılık vs diyerek saydırdım ona. Ardından özür diledim bi mesafe koyacağım sana dedi. 1 hafta sonra uzun uzun ve yer yer duygusal özür mesajları yazdım gönlünü almak için. Okuyup görüldü yapmadı görmezlikten geldi. Sabrım taştı yine tartıştık. ne varsa vurdum yüzüne hakaret vs. ettim inanın haketti ve ayrıldık. Kendisi bana hakaret vs. etmedi fakat benim yazmış olduğum mesajlara karşılık olarak “bunları sana tek tek yedireceğim”, “Bunları teker teker burnundan getireceğim hiç merak etme”, “bu yazdıklarını sakın ama sakın unutma” vs dedi hem bir kaç kez. Sonuç olarak ayrıldık. Ama niçin bunları söyledi, ne anlama geliyor bu tehditler? ve o kadar aşağılamalarıma hakaretlerime rağmen numaramı dahi silmedi. sizce ne anlama geliyor bunlar. Yazar mı?
Bunlar ne anlama geliyor?
5
0
Görüşünü yaz