Bu "Turkish girls are so easy " muhabbeti nedir?

mertwildermanyl
Bunu Twitter'da görmüştüm birkaç saat önce, biraz yorumlari okudum, avrupali bı çocuk tc kızından kurtulamayinca " manyak karı pesimi peşimi bırakmıyor " diyip kızı ifsalamis. Baya bı avrupa kaynaklı forumu gezdim çok fazla aşağılayıcı görüşler vardı " türk kızı delidir, bu kizlarin hiçbir standartı yok, 2 saat konuştuk evlenme teklifi etti, her zaman arıyo beni rahatsız ediyo nasıl kurtulabilirim" daha çok vardı da aklıma gelenler bu. Fena yazmışlar yani. Daha araştırınca çıkıyordu ama ben bıraktım araştırmayı. d. Ağza alınmayacak hakaretler vardı tc kızlarına karşı.
Güncellemeler
+1 yıl
Yani avrupali erkekler söylemiş bu turkish girls are so easy cümlesini. Gelip bana saldırmayın yoksa fena soverim.
Güncellemeler
+1 yıl
Elçiye zeval olmaz, ne okuduysam oo. Çarpıtma , ekleme, çıkarma, dalga geçme niyetim yok. Herhangi bir cinsiyete karşı aşağılama içeren yorumları siliyorum.
Bu "Turkish girls are so easy " muhabbeti nedir?