Hoşlandığım erkeğin dün başka kızla konuştuğunu gördüm💔?

gulay15
Hoşlandığım erkek geçmişten çocukluk arkadaşım. Beni çocukken seni seviyorum söylemişti. Hatta sohbet ederdik. Sen bana iyi geliyorsun diyordu. Kendisi hemde konşumdu. Sonra taşındılar. Yıllar sonra tekrar karşılaştık. Bana bakıyordu. Gözü sürekli üzerimdeydi. Bana bazen bakıp utanıp gülümserdi. Uzaktan başka erkekler falan bakarsa kıskandığını hiss ederdim. Benden hoşlandığını anladım. Sonra işi açıldı. Artık onu görmüyorum. Arada bir geliyo. Eski evinden birşeyler götürüp gidiyo. Benle ilgilenmiyo. Dün tesadüfen balkona çıktım. Gece saat 12-de Başka kızla konuştuğunu gördüm hoparlörü açmıştı bende kızın sesini duydum💔😔Kalbim paramparça oldu. Bende başkasıyla konuşuyormuş gibi yaptım yüksek sesle. Buda durdu bana baktı hemin an arabasının kapılarını açıp tekrar çarpıyordu. Sonra sigara içti. Anlamadım neden sinirli oldu. Ben bu adamı anlıyamıyorum. Teyzesi oğlundan öğrendim söyledi hayatında biri yok söylemiş ama basbaya kızla konuşuyordu nasıl yok anlam veremedim. Napıcam ben? Neden öyle yaptı? Ben konuşurken gece vakti biriyle sinirlendimi acaba kıskandımı? Bazen de kendi-kendime diyorum duygularımla oynadı. Sevseydi adım atardı. Çok kırıldım😔
Hoşlandığım erkeğin dün başka kızla konuştuğunu gördüm💔?
4
1
Görüşünü yaz