BOŞANMA SÜRECİNDE BİRİYLE BİRLIKTE OLMAM YANLIS MI SIZCE?

Gizli Üye
Merhaba evliyim 29 yasindayim calisiyorum bir kizim var 1 bucuk yasinda.. Esimle ayriyiz bosanma davamiz suruyor esim arada bir gelip goruyor cocugumu.
Esim mahkemede bosanmamak icin elinden gelen herseyi yapiyor, ondan nefret ediyorum. Seviyorum bosanmak istemiyorum diyor bu evlilik icin borca girdim kredi kullandim cocugumun ailesi olmadan yasamasini istemi yorum diyor. Muhtemelen 4. Celsede bosanacagiz gibi gozukuyor oyle diyor avukatim.
Şu an gorustugum biri var sevgili degiliz ama ondan cok hoslaniyorum birlikte disari cikiyoruz oturuyoruz bazen is cikislarimda bulusuyoruz kizimla da tanistirdim iyi bi insana benziyor durumu anlattim henüz bosanamadigimi biliyor uzuldü ama detaylari ogrenince bana hak verdi yanindayim dedi.
Dün bosanmak uzere oldugum eşim beni arayip biriyle gorustugunu duyarsam sinirlerime hakim olamayabilirim bu kadar rahat davranma dedi, bende ne demek istiyosun acik konus dedim sen rahat davranma seni kirmak hakaret etmek istemiyorum lutfen düzgün davran dedi cat yuzume kapatti telefonu.
Acaba ogrendi mi biriyle gorustugumu bilmiyorum moralim cok bozuk yanlis birsey yapmiyorum sonucta bosanacagim uzatan o isi.
BOŞANMA SÜRECİNDE BİRİYLE BİRLIKTE OLMAM YANLIS MI SIZCE?
8
6
Görüşünü yaz