Eski sevgilim beni kandırmış?

+5Xper
Gizli Üye
arkadaslar adam akıllı ilk sevgilimdi. 2 yildir taniyordum onu ama o beni tanimiyordu. platoniktim biraz etkileniyordum onu izliyordum hep ama o beni görmemiştir bile. sonra 2 yılın ardından yollarimiz kesişti tanıştık ettik bana bir sürü şey söyledi. aşık oldugunu falan söyledi bende tecrübesizdim ilgiye muhtaçtım inandim. 15 gün çıktıktan sonra ilk öpücüğümü aldı. ilkimi verdim allah beni kahretsin. sonra iki sonra üç tam üç kez öpüstük aşırı mutluydum hayatım çok güzeldi. ondan 20 gün sonra da ayrıldık. ben pisman oldum cok ayrıldıgımıza yazdım ama takmadı bile beni. o 1 ay içine o kadar güzel seyler sıgdırmıstık ki o kadar güzelleşmişti ki hayatım. sonra beni sevmedigini öğrendim. beni ilişkiden bile saymadığını hatta bana benden önce tek bir kisiyle öpüstügünü söyledi meger o da yalanmış. ayrılalı bir buçuk ay oldu ben kendime yediremiyorum ya nasıl olur her şey mi yalandı ya ben nasıl kandım her şey çok guzeldi beni hep sevdigini söylüyordu benden ayrılır ayrılmaz başkasını buldu yediremiyorum kendime sevmiyorum onu şu an ama aklıma geldikçe gözlerim doluyor kendimden nefret ediyorum nasıl inandım nasıl ilkimi verdim beni hiç sevmeyen birisine. nasıl aşarım ben bunu bilmiyorum lütfen yardımcı olun sindiremiyorum söyledigi yalanları yaşadığımız şeyleri.
Eski sevgilim beni kandırmış?
2
2
Görüşünü yaz