Bende sevilmek istiyorum ben insan değil miyim?

Gizli Üye
Çoğunuz hayır olur mu öyle şey tek başına da yaşayabilirsin diyecek fakat artık bana zor geliyor hem de çok.
Bakıyorum da etrafima 14 15 hatta 7 8 yaşındaki çocuklar bile karşı cins tarafından sevip seviliyorlar. Ne yalan söyleyeyim çok zoruma gidiyor. Sanki ben erkek değilmişim ya da bir köşede unutulmusum gibi. Hickimsenin umrunda değilim.

Siz her gün anlatıyorsunuz ya yok beni aldattı yok beni sevmedi diye beni yalandan bile olsa kimse sevmedi. Valla çok güzel sevecektim ama bir şansı çok gördüler bana.29 yaşına geldim. Bir kadın tarafından seni seviyorum cümlesi duymadım.

Şimdilerde kendimle kavga ediyorum. Ne ediyorsam kendime ediyorum. Kimsenin umrunda olmadığımi it gibi biliyorum.
Allah bana bunu reva gördü. Çok haksız bir dünyada yaşıyoruz. Hic olmadi.
Şu an biri gelse seni seviyorum dese ona mal gibi bakarım çünkü alışkın degilim sevgiye. Ben böyle olmasaydım keşke. Günümüzde gevşek ona buna yavşayan ve gerçekten sevmeyen erkekler çoook değerli ve tercih ediliyor. Böyle olamadım. Bazen alenen görüyorum yapmacık ve kendini farklı gösteriyor ve seviliyor. Ben iyi bir insan oldumda ne oldu :( karakterli oldum da ne oldu, her kıza yürümeyip iki bacağımın arasıyla değil beyinle düşündümde ne oldu :( bir başıma kaldım...
Keşke hiç doğmasaydım.
ne yapacağım?
Bende sevilmek istiyorum ben insan değil miyim?
2
3
Görüşünü yaz