Artık uyuyamıyorum bile? 2 dakikanı ayırıp bana yardımcı ol? Lütfen?

Gizli Üye
3-4 yıllık bir arkadaşlığımız vardı ve geçen sene bana açıldı. Ama benim onunla alakalı olmayan problemlerim ve kaygılarım vardı, bir ilişki içine girersem hem kendimi hem de onun hayatında zorluk çıkaracağımı düşündüğüm için kabul edemedim ve zamana bırakalım dedim.

Geçen süre içinde iletişimi kesmedik bazen ben bazen o yazdı. Onunla biraz daha konuştukça ona daha çok güvenmeye başladım ve bu yüzden de kaygılarım git gide azalıyordu. Bu sefer ben ona doğru gittim. Alakasız bir günde nasılsın iyi misin seni merak ettim tarzı şeyler yazmaya, sevgimi belli etmeye çalıştım ve o ters bir tepki vermedi. Yeterince sıcak ve içten davrandı. Yani bazı şeylerin olabileceğini düşünmüştüm. (mayıs sonu)

Ben artık olabiliriz bazı şeyler düzelmeye başlıyor diye düşünürken bir kızla fotoğraf attı. Asla arkadaşça bir fotoğraf değildi buna eminim, kalpler sarılmalar falan. Ümitlerim yıkıldı. Evet muhtemelen sen de çok beklemişsin hatalısın diyeceksiniz ama bazı şeylerin oturması gerekiyordu. Şimdi söyler misiniz tüm erkekler böyle mi? Benim ona yazdığım ilgili mesajlardan ve onunda bana ilgili davranmasından 2 hafta sonra başkasını mı buldu? Bu kadar kolay mı?

(İlk bana açıldığında kabul etmedim ama geçen 1 sene içinde kimseyle konuşmadım. Sevgiye saygısızlık etmek istemedim.)
Artık uyuyamıyorum bile? 2 dakikanı ayırıp bana yardımcı ol? Lütfen?
6
3
Görüşünü yaz