Herkesin lafını umursadigim için kendime çok kızıyorum?

Gizli Üye
Daha önce hiç sevilmedim. Begenilmedim. 22 yaşındayım. Hâlâ da aynı. Kendimi güzel bulmuyorum, özgüvenim çok düşük. Zayıfliyorum ailem çok zayıfsın çocuk gibisin gibi şeyler söylüyor. Memnun olsunlar diye kilo alıyorum bu kez kendimi beğenmiyorum.
Bazen bu çabalar çok boşa gibi geliyor. Zayifkende kiloluykende kimse beğenmedi neden böyle uğraşıyorsun diyorum.
Kendimle çok ilgiliyim her şeyi kafama çok takıyorum.
Üniversite bitti. Hiç teklif almadım. Ne yapacağım neden böyleyim?
Herkesin lafını umursadigim için kendime çok kızıyorum?