34 yaş erkek 25 yaşında kız çok iyi anlaşıyoruz ama ilerde sorun olur mu bufark çok mutluyuz ama çevre baskısı çok fazla üzüldüm?

Gizli Üye
Üniversite hocam mezuniyetten iki yıl sonra bi his bi düşüncesi olduğunu açıkladı ben inanamadım kabule tmedim ama bi süre sonra yavaş yavaş tanıyıp şans verdim ve ilişkimiz var şu an bir yıldır gayet güzel her şey mutluyuz anlaşıyoruz güzel vakit geçiriyoruz o şimdi 34 ben 25 yaşındayım rakam olarak fark evet çok gibi geliyor ama bakınca hem göstermiyor hem tanıyıp yaşayınca öyle hissetmedim hiç bende yaşıtlarıma göre olgunum aynı yaştan biriyle anlaşamıyorum o da hem olgun hem yerine göre eğlenceli çok kibar anlayışlı çok naif yaklaşıyor üzmemek için gözümün içine bakıyor öyle değer veriyor bende aynı şekilde seviyorum evlilik düşünüyoruz ama cevreden öyle yorumlar oluyor ki direk tanıyıp görmeden 9 yaş fark ooo çok yaaa olmaz o bi süre gider de sonra sorun olur yaşıtınla evlen gibi gibi bi çok böyle şeylerden etkileniyor insan bi zaman sonra sizce gerçekten bu durum kötü mü yani ilerde sorun olur mu veya bu şekilde ekonuşanlarla nasıl başa çıkabilirim bilemiyorum aklıma bile gelmezken bu yaş konusu şimdi kafamdan çıkmıyor
34 yaş erkek 25 yaşında kız çok iyi anlaşıyoruz ama ilerde sorun olur mu bufark çok mutluyuz ama çevre baskısı çok fazla üzüldüm?
5
2
Görüşünü yaz