Hayatından çoktan çıkmış birinin mutlu ya da mutsuz olmasıyla ilgilenir misin?

_Jante_
Selamlar. Çoktan yollarınızın ayrıldığı birinin senden sonra mutlu ya da mutsuz olmasını umursar mısın? ''Mutlu olmasını isterim'' ya da ''Kahrolsun, beter olsun'' diyenler var mesela. :) Bu seni ilgilendiriyor mu?
Hayatından çoktan çıkmış birinin mutlu ya da mutsuz olmasıyla ilgilenir misin?