NNeden hicbir kız beni sevmedi?

Gizli Üye
çevremdeki arkadaşlarımın hepsi çokça kez sevilirken ben niye hiç sevilmedim be abi? bir kişi bile ya. ulan güzel çirkin hiç fark etmez tek bir kişi bile sevmez mi bir adamı? ulan onu geçtim hoşlanmaz mı? bunca sene yanıma gelip bana hal hatır soran, ufacık da olsa benle ilgilenen tek bir kız olmadı hayatımda be.

çok acıdır bu çok. belli etmiyorum, en azından etmemeye çalışıyorum bunu. arkadaşlarımdan biri ne zaman "falanca da beni seviyormuş lan" "falanca da hep yanıma geliyor beni seviyor galiba" dese hep bir burukluk olur içimde. işin tuhafı benim durumumda olan tek bir arkadaşım olmadı lan! yemin ediyorum olmadı. öyle yalnız ve farklı bir his yani.

ister istemez dert ediyorum işte. ne zaman aman boşver lan ne takıyorsun desem de kendime öyle olmuyor. sevmeyi çok iyi biliyorum da sevilmek işte. onu hiç bilmiyorum.

kızgınım bu duruma, hem kızgın hem de kırgınım.
NNeden hicbir kız beni sevmedi?