Sevgilim yoruldum, yıprandım diyip ayrıldı yardım edin?

Gizli Üye
sevgilimle 1 yıla yakın bi ilişkimiz vardı güzel günlerimiz oldu kötü günlerimiz oldu arada ayrılıklar yaşandı. en son barışmamız 3 ay sürdü ve son zamanlarda kavgalarımız arttı, bı konu vardı ve söylemesini istiyodum o ısrarla söylemiyodu ve söylemediği için bana güvenmediğini düşünüyodum çok ısrar ettim ama söylemedi ve o sıra sinirliydim lafı biraz intihara çekerek bi hata yaptım 2 saat kadar yazmadım sonra yazdığımda bana ayrılmak istediğini söyledi ve artık çok yoruldum yıprandım dedi saatlerce yalvardım ama kararından dönmedi son kez buluşalım dedim burdan bitirmek olmaz dedim yok dedi ve bitirdi böyle bitmesi bana çok koymuştu daha sonra ertesi gün yazdım ona son bir kez buluşalım diye zar zor tamam dedi ve ertesi gün buluştuk acelesi vardı çok konuşamayız dedi kenara bi yere geçtik başladım konuşmaya özür diledim bi daha böyle bişey yaşanmıcak dedim eski günlerden bahsettim bu yaşanmışlığı bitirme dedim ve kendimi tutamadım ağlamaya başladım ve sarıldım ama kararından dönmedi gitmeden son bi kez öpüp sarıldım ve arkasına bakmadan gitti öyle kalabalığın arasında kayboluşunu izledim ve 10 gün sonra yks ye giricem akşam da mesaj attı derslerini ihmal etmesin bu olay falan filan diye ben çok uzatmadım iyi akşamlar diyip konuyu kapattım. ısrarla çok yorulduğunu yıprandığını söylemişti arkadaşlarınada aynı şeyi söylemiş ve ayrılırken ben iyi düşündüm böyle olması ikimiz içinde daha iyi olucak demişti ama benim için hiç iyi olmadı odur budur konuşmuyoruz sizce ne yapmalıyım yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler:)
Güncellemeler:
3 ay
yorum yapan herkese teşekkürler dün yazdım tekrardan yine kabul etmedi ve çok mutlu böyle görebiliyorum keşke bende böyle mutlu olabilsem ama olmadı ben onunla çok güzel hayaller kurmuştum ama o istemedi artık pes ediyorum onu unutmak istiyorum. bu saatten sonra diceğim tek şey eğer benim için en hayırlısıysa Allah bizi tekrar birleştirsin ama değilse Allah onu benim gönlümden söküp alsın herşeyiyle.
3 ay
şimdi böyle şeyler yaşayan kardeşlerime tavsiyeler vermek için tekrar yazıyorum ayrılalı bir aya yakın oldu ve bu sürede çok indili çıktılı duygular yaşadım ama bunları atlatmak için fazlasıyla sosyalleştim hep insanlarla konuştum kendime belli amaçlar belirledim örnek olarak spor ve bunların yanında size vericeğim en güzel tavsiye sakın ama sakın gidene dur demeyin bu yapabiliceğiniz en kötü hata ben çok yalvardım ama şu an yalvardığım için pişmanım kimse sizden değerli değil yaşayın bu hayatı
Sevgilim yoruldum, yıprandım diyip ayrıldı yardım edin?
6
1
Görüşünü yaz