Çok mu çirkinim ki sevilmeye layık olmuyorum?

Gizli Üye
hiçbir kadın beni sevmeyecek.
başkaları için sıradan olan şeyler benim için hayal olacak
muhtemelen hiçbir beni seven birinin sıcaklığını bulamayacağım..
istediğiniz bir şey her ne olursa olsun, onu elde etmek için kıçınızı yırtmak zorunda kalacağım ve yine olmayacak çünkü ben TİPSİZİM birde ağırbaşlıyım size göre sıkıcı yani. Tamam ben sevilmeyi haketmiyorum ama çok görüyorum adam resmen namus*uz sevgilisi/eşi varken başka kadınlara yürüyor. ya da evlenmeden her haltı yiyip kızı kandırıp evleniyor ya da her kıza yavşıyor, sevgi yok. Böyle adı karaktersiz bile seviliyor. Bunlar kada bile değilim... bıktım artık üzülmekten, çirkin olmaktan. Her insan gibi benimde kalbim var. Hayattan koptum, yaşama sevincim 0.. bazen ölsem diye düşünüyorum resmen. Gençliğim bitti bir başıma, gözlerim yaşarıyor. Onurum için yaşadım hayat boyu ve bu benim için çok onur kırıcı... ama allahın canı bu benim değil, keşke alsada gebersem gitsem. Durgun biri oldum iyice. Öylesinr yaşıyorum. Gayet bakımlıyım ve fitim. Resim attıklarım oldu. İnsanlar çirkin deyince bakımsız veya kötü fizikli sanıyorlar. Benim için çirkin > kızların yüzüme bakım hoşlanmaması. Ben hep üzülmeye mi geldim bu hayata?
Çok mu çirkinim ki sevilmeye layık olmuyorum?
1
1
Görüşünü yaz