Nişanlım beni affetmiyor lütfen yardim?

Gizli Üye
canımdan çok sevdiğim adam beni affetmiyor dün bı restorana gittik garson küçük çocukla ilgileniyodu bende küçük çocuğa baktım ve gözüm garsona çarpmış dalmışım bana orda bağırdı ben yemek bile yemedim oda yemedi biraz oturduk kalktık hesabı ödeyip bana dediki sen ceketini çıkarırken adama bakmışsın nasıl baktığını gördüm o ani unutamıyorum kaldıramıyorum saatlerce ağladım yanlış anladın dedim sen kimsin namusuma dil uzatiyosun dedim ben karaktersiz namussuz bir insan değilim dedim ya ben onu dünyaya değişmem oda bana çok aşık yanlış hissetmiş ben bakmış olabilirim. Ama aklımdan içimden en ufak bişey geçmedi dalmışım sadece gece affetigini söyledi sanki napmisimda affetmis neyse sabah instagrami silmiş tarihi Bütün takipçileri watsaptan fotoğrafi tarihi ve wp silmiş komple uzaklaşmak istiyorum dedi bedeli ne olursa olsun unutamıyorum dedi bende ayrıldım dün demistimki ona bana güven miyosan yüzüğünü al git aldı gitti sonra geri getirdi sen tak dedim taktı ama ayrıldık perişan oldum dün sabahtan bu yana yemek yemedim napicam ben
Nişanlım beni affetmiyor lütfen yardim?
7
5
Görüşünü yaz