2 - 3 yıl önce aşık olduğum kızı ne zaman unutacak olsam rüyasını görüp hatırlıyorum ne yapacağım ben?

Gizli Üye
Nasıl kurtulacağım artık,

içimde ki ses bak hakan hayallerin var elbet bu hayallerin arzusundayken tekrar aşık olacaksın biri karşına çıkacak ve artık hatırlamayacaksın bile
tek avuntum bu his

Ya işin en garibi ne biliyor musunuz? Ben aşık olacağım birini zar zor buluyorum, tamam olmamış olabilir ya arkadaş benim aşık olduğum kız çorap değiştirirmiş gibi sevgili değiştiriyor her sene bir erkek arkadaş ve profil resminde farklı biriyle sevgili pozları, yahu onun senin için doğru biri olduğuna nasıl emin oluyorsunda bu kadar sık sık değiştirebiliyorsun, insanlar bu olayları duygusal ihtiyacım giderilsin diye mi bakıyor anlamadım ki

zaten pandemi vs üni kapalıydı, bölümlerde farklıydı, artık tamamen imkansızlaştı tekrar görme ihtimalim, bari artık aklımdan kalbimden çıksın, çıkartıcak bir kız çıksın karşıma bende sadece ona teslim edeyim kendimi diyorum,
2 - 3 yıl önce aşık olduğum kızı ne zaman unutacak olsam rüyasını görüp hatırlıyorum ne yapacağım ben?
4
0
Görüşünü yaz