Çok çaresiz hissediyorum?

Bo1903
Bir kızla arkadaş oldum. 2 senemiz beraber geçti. fazlasıyla güzel anım var onunla. Bi dönem görüşemedik. onu deli gibi özledigimi fark ettim. ona tutulmuştum. ilk ufak düşünceler köreltti aklımı. sonra gecelerce düşündüm. yaklaşık 8 aydır onu düşünüyormuşum. O ise hiç ilişkisi olmamış. Hoşlandıgı ilk kişiden yara almış güzel bir kız. O yarayı hep üstünde taşıyordu ve bana sığınmıştı. Unutamıyordu o erkeği aklından çıkaramıyordu. sürekli olarak üzülüyordu. benim duygularımı söylemememin sebebi ise geçmişindekine üzülmesiydi. ben onun için çok şey yaptım karşılıgında hiç birşey beklemeden sırf mutlu olsun diye. küçük süprizler yapardım. mutsuz oldugu zaman onu mutlu eden tek insan bendim. son zamanlarda eski hoşlandıgı insana karşı daha derin üzüntüler duymaya başladı. hoşlandıgı insan ise karaktersiz, iki yüzlü, yalan söyleyen, kendini düşünen bir tip. Ben bu durumdan rahatsız olmaya başladım. Çünkü 3 sene geçmiş bir hoşlantı ve artık üzülmesinin saçma oldugunu düşünüyordum. ona sakin bir dil ile “benimle mutlu olmuyor musun. sürekli onu düşünüyorsun. sen üzülünce bende üzülüyorum”. O da”ne alakası var! hiç kimse bana böyle bir şey dememişti”gibisinden çıkıstı. o konuşmanın gecesi bir gece bile bu sözümü düşünüp üzülmesin diye gittim özür diledim. sen beni kısıtlayamassın bana karışamazsın dedi. alttan aldım sustum.1 hafta geçti ve buluştuk. buluştugumuz gün ben başka bir erkek buldum onunla konuşmaya başladım belki şimdi mutlu olurum dedi. iyi yapmışsın dedim ve sessizce ayrıldım yanından. Çok üzüldüm. onlarca insana danıştım. çoğu insan yol ver gitsin gibisinden konuştu.3hafta geçti kızın bir erkekle konuşmadıgını ve benim canımı yakmak için böyle söyledigini anladım. buna daha çok üzüldüm. o benim canımı yakmak istemişti. bir süre sonra bana yazdı. bir sorun mu var Neden aramız kötü gibisinden. Ben de bu dönemlerde kendimi kötü hissettigimi konuşmamamızın iyi olacagını söyledim. aramız kötü oldu. ben ise yavaş yavaş onun aşkından kurtuluyordum. beni gerçekten sevecek başka bir kızla konuşmaya başlamıştım. Ortak bir arkadaşımız beni aradı ve kızın çok kötü oldugunu söyledi. tabi ona olan sevgim, gururumu darmadagın etti. gittim hemen yanına o kadar mutlu oldu ki. benim için çok degerlisin arkadaşım olarak kal dedim. ben başka bir kızla konuşuyorum. ikimiz için en iyisi bu dedim. o da adına çok sevindim dedi. ve gayette güzel ayrılmıstık o gün.2 gün sonra bana soguk oldugunu farkettim. neden diye sordugumda beni rahat bırak seninle konuşmak istemiyorum dedi. bende birşey demedim. 2 saat önce arayıp senle aram kötü oldugundan beri kimseyle konuşamadım derdimi anlatamadım. bana kötü davrandın. en ağırı ise Senden sıkıldım Dedi. artık kendi sıkıntılarımla ugrasmak istiyorum dedi. Tamam yolun açık olsun dedim bende.
Güncellemeler:
3 ay
Beni gerçekten sevdigini hissetseydim onu asla bırakmazdım. ama ortak arkadaşlarımız bile bu kızdan fazlasıyla zarar gördügümü söylediler. gözüm yaşlı bir şekilde yazıyorum bu yazıyı. kendi kendime kaldım. Hata yapmadım ama ağır duygular yaşıyorum. nasıl cıkacagım?
3 ay
..
Çok çaresiz hissediyorum?
4
2
Görüşünü yaz