Geç kalmışlık hissi ne kötüymüş?

Gizli Üye
Ben evlenmeyi bırak hiç sevgilim bile olmadı. Gecen hafta 30 yasıma girdim. Kuzenlerim arkadaslarım hepsi evlendi. Hem de sevgilileriyle. Ben evlenecekmiyim bilmiyorum:( üzülüyorum bu duruma ne yalan söylim. Herkes evlilik ne zaman diyor. Artık kacıyorum. Cok salaklık yaptım keske çekingen utangac olmasaydım hoslandığım ya da beğendiğim kişiye beğendiğimi belli etseydim. Hep bi yanım eksik. Sanki eksik yasamısım gibi. İçimden hep dua ediyorum umudumu kaybetmiyorum ama 25 yasıma kadar sevgilim olsun dedim baktım olmadı 30 yasıma kadar sevgilim ya da esim olsun dedim olmadı. 30 tan sonra evlenmeye utanırım evde kalmıs gibi. Derler ki kimseyi bulamadı mecbur evlendi ilk görücü üsülüyle diyecekler belki. Arkadaslarım gibi mutlu günlerimi paylaşamayacam belki? Hata yaptım belki atılgan girişken olmadığım için. Çekingenlik utangaclık zormuş. Herkes gibi sevgilim olsun istiyorum ama hiç kısmet olmuyor. Bana evlilik için önerilen adaylar bile cok buyuk bana yakısmıyor yani abimmiş gibi duruyor. Çok özür dilerim ayı gibi derler ya öküz gibi falan o tarz kro konusan kendine bakmayan birini öneriyorlar. Halbuki ben kibar nazik konusan bir insanım. Üzülüyorum böyle bana önerdiklerine. Kuzenlerime bile ince eliyip sık dokuyorlar. Kültürlü anlasılacak bi tip bi insan öneriyorlar. Tabir caizse yakısklı eli yüzü düzgün birileriyle evlendilrr. Bana ise türk ünlülerden en çirkin kim diye bakarsanız o tarz kişileri öneriyorlar. istemedim.
Geç kalmışlık hissi ne kötüymüş?
7
3
Görüşünü yaz