Allah'ını seven bana yardım etsin?

Gizli Üye
8aydır ağlamaktan kafayı yedim namazlar kıldım tövbeler ettim ama içim bir türlü almıyor. Tam 11 ay önce şerefsiz bir tane sevgili yaptım ilişkimizden 2. ayında bir gece birlikte uyuduk. Yorganın altında bana dokunma dedikçe dokundu. Direk eve geldim duş aldım tövbe ettim. Sonra bir kere daha dokunmayacağım gel dedi gene dokundu. Dayanamadım eve gittim ve ondan ayrıldım. 8 ay oldu ayrılalı ilk ayrıldığımda ayrılığımı kaldıramadı defalarca kez aradı ağladı gel konuşalım falan dedi 3 ay boyunca her hafta yanıma gel konuşalım diye mesaj attı bazen mesajlarını görüldü bile atmadan sildim. Birinde o kadar çok sinirlendirdim ki seninle yaptıklarınızı herkese söylerim dedi. En son mesajı da 3 gün önce attı 2 boyunca yanıma gel konuşalım diye yalvardı gene. En sonunda ise beni engelle o engeli kaldırırsan çok ağır konuşurum dedi. Aynı köylüyüz ve köy çok küçük bir yer. Bir laf ederse herkes duyar özellikle ailem duyarsa beni sağ bırakmaz. Bana cinsel konuda bunları yaparken görüntülerimi çekmiş midir? diye şüpheleniyorum hep. Sanki herkeste görüntülerim varmış gibi geliyor kendimi eve kapattım. İnsanların yüzüne bakamıyorum. Ne olur bana yardım edin.
Güncellemeler:
4 ay
Bundan 2 ay önce bu eski şerefsiz sevgilim arkadaşına mesaj attım bir işim düştü. Bana dediki onunla konuşuyor muşsun dedi. Boşver dedim. Ben baya birşeyler duydum falan dedi ne duydun dedim. Cevap vermedi ve bütün mesajları sildi niye böyle birşey yaptı.
Allah'ını seven bana yardım etsin?
17
4
Görüşünü yaz