Kızım 5 yaşında ve iletişim kuramıyoruz, ne yapacağım?

Gizli Üye
Ben Almanya da yaşıyorum 6 yıldır. Buraya gelmeden önce az bişey almanca biliyordum.
Geliştirdim ama hala çok iyi değilim. Çünkü kızım oldu. Eşim Alman olduğu için, bende birazcıkta olsa almanca bildiğim için ev içerisinde de onunla hep Almanca konuşuyorduk. Eşim türkçe öğrenemezdi o yüzden böyle bi tercih yaptık. Ama kızım şimdi anaokuluna gidiyor yani Almancasını iyice pekiştirdi ve beni geçti. Eşim onu anlayabilse de ben bazen anlayamıyorum. Bana bişey söylüyor, dediği kelimenin ne olduğunu anlayamıyorum o da bana açıklayamıyor. Zorluk çekiyoruz iletişim kurmakta ne yapacağım?
Kızım 5 yaşında ve iletişim kuramıyoruz, ne yapacağım?