Sevgilime bana mesafeli durmasını söyledim bana karşı olan hisleri değişir mi?

Gizli Üye
sevgilimle 7 aylık bir ilişkimiz var ve şu 3 ay içerisinde beni öpüp duruyor ve ellemeye çalışıyordu. Bu konudan rahatsız oldum ve onu uyardım. Beni çok sevdiğini ve bir daha böyle bir şey yapmaya çalışmaycağına yemin etti. Benim için her şeyi göze alır ve çok sevdiğini de biliyorum. Sizce beni öpemediği ve elleyemediği için bana karşı olan hisleri azalır mı ve benden soğur mu? Yoksa imkansız gibi gördüğü için daha da mı kendime çekmiş olurum? Ya da hiçbir şey değişmez mi?
Sevgilime bana mesafeli durmasını söyledim bana karşı olan hisleri değişir mi?