Kocamı odadan kovdum?

Gizli Üye
Arkadaşlar eşimle feci kavga ettik yemek yiyorduk zehir zıkkım oldu resmen. birbirimize vurduk kavga sebebimiz ciddi birşey değil fakat çok doldum hareketlerinden tartışma çıkınca ortalık karıştı neyse ben evden gitmek istedim beni göndermedi gidersen boşanırız dedi boşan s. git dedim eşyalarini firlattim yüzüne evden kovdum gitmedi salonda uyuyor şu an ailemi aramak istemedim ararsam geri dönüşü olmaz ailem çok sert bu tür konularda. eşim şimdi salonda uyuyor galiba. ben yatak odasındayım kafam çok karışık hissiz oldum resmen hiç bir şey hissedemiyorum keşke diyorum birşey olsada pişman olsa laflarından yaptıklarından 10 aylık evliyim çocuğum yok. şimdi ben bu adamı nasıl pişman ettiririm nasıl davranmalıyım konuşmuyorum oda gelmedi yanıma ne yapmalıyım?
Güncellemeler:
4 ay
hata ikimizdede vardı fakat ddüşündüm tartışmanın bu kadar büyümesine ben sebebiyet verdim üstüne gittim, neyseki gururu bir kenara bırakıp yanına gittim ve sarıldım uyumamış oda o kadar sıkı sarıldı ki saçlarımı koklayıp öptü iyiki dedim gururumu yenmişim ❤
Kocamı odadan kovdum?
10
7
Görüşünü yaz