Esimle bosanacagiz ama onu hala çok seviyorum ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Esimle 1 yıldır evliyiz ve birbirimizi gerçekten çok seviyoruz ara sıra tartışmalarımiz olsada her zaman üstesinden gelmeyi başardık eşim hep dik başlılık yapar ve kendini haklı çıkarmaya çalışır çoğu tartışmada ben haklı olsam da hep alttan alan sırnaşan özür dileyen hep ben oldum ama son tartışmamız da artık sabrım kalmadı ve bosanalim diyip evden gittim ağlamaya başladı ama bana söyledikleri gerçekten çok kiriciydi erkekligimden vurmaya hiçbir işe yaramadigimi falan söylemeye başladı artık yüzünü bile görmek istemiyorum ama onu hala çok seviyorum kendi dükkanım var orda kalıyorum 1 haftadır 3 kere falan eve gittim beni gördüğünde ağlamaya özür dilemeye başlıyor ama ne yapacağımı bilmiyorum sanırım bosanacagiz ama hala onu çok bu akşam da büyük ihtimalle eve gideceğim ve orda kalacağım kalbim çok kırık affedebilir miyim bilmiyorum sizce ne yapmalıyım
Güncellemeler:
3 ay
Dün gece de eve gittim ayaklarıma kapandı ozur diledi çok pişman olduğunu falan söyledi uzunca konuştuk sinirliyken ne söylediğini farketmedigini o söylediklerinin düşündükleri olmadığını söyledi ve affettirdi kendisini gece de birlikte sarılarak yattık tüm gece agladi gerçekten pişman olduğunu anladım sabah da birlikte kahvaltı ettik birazdan eve gideceğim eve gel seni çok özledim diye mesaj attı herkese teşekkürler 🖐️
Esimle bosanacagiz ama onu hala çok seviyorum ne yapmalıyım?
3
6
Görüşünü yaz