Teselli edecek bir kaç şey söylermisiniz?

Gizli Üye
Merhabalar ben 19 yaşındayım 10 günlük evliyim. Sorunum şu (görücü usulü ile evlendik) eşim 28 yaşında genel olarak iiyi biri ama hayatı yaşıyayım diywn biri değil yani gezmiyor keyifinw düşkün değil. 10 günlük evliliğimden gözlemlediğim kadarıyla gezen tozqn lüks yqşıyan biri değil. Haliyle bu bana da yansıyor sıkılıyorum üzülüyorum herkes eşiyle güzel aktivitwlwr yapıyor ben sadece evde temizlik ve yemek yapıyorum. Belki henüz bunları söylemem erken ama eşimden bunu gözlemledim belki de yaşı dolayısıyla böyle. Foto çwkişdiğimde bile rahatsız oluyor telefonumu kurcalıyor ve de kıskanç beni şimdiden sıkıyor. Napcam bilmiyorum ben bu hayallerle evlenmemiştim. Onunla bi cafe ye dahi gitmedik. Geçen akşam dışarıda yürüyelim diye baskı yaptım anca çıktık 10 dk eve gelip bak seni gwzdirdim dedi güldü. Dün bana araba kullanmayı öğret dedim bayanlar araba kullanmaz bana göre uygun değil dedi sonra anca ikna ettim ama ehliyete yazmam seni dedi. Ben çok üzülüyorum durumuma 😔belki size saçma gelecek ve basit gelecek ama benim için önem arzeden şeyler bunlar
Teselli edecek bir kaç şey söylermisiniz?
26 Cevap