İlgi duyduğunuz kişinin karşı cins ile samimi olmasını sorun eden taraf haklı mıdır?

Afraa2727
Şimdi sizinde samimi olduğunuz kişiler var ama sizin çizginiz belli arkadaşlıktan öteye bir durumun olamayacağı aşikar ama onun samimi olduğu kişiler sürekli onu övüyor ve hatta ona yürüdüğünü düşünüyorsunuz bundan rahatsız olduğunuzu belirtiyorsunuz onun hem cinsi hatta hem cismi diyeyim ben 😌ve sizde bir kaç kişi ile samimisiniz oda bana diyen kişiye bak samimi olmamı istemeyen kız da hem cinsi olmayan kişilerle samimi diyor neyse sizin samimi olmanıza iki yüzlülük dedi bu durumda kim haklı ama bakın şey sizin samimiyetiniz kesinlikle aşka dönüşmeyeceğinden eminsiniz ama onun hem cinsi olmayan tarafa emin değilsiniz bu duruma göre kim haklı kıskanan kişi mi haklıdır?
Biras uzun oldu ama sorry görüşlerinizi bekliyorum 🙄
Güncellemeler:
1 gü
Pardon soruyu yanlış sordum aslında iki yüzlülük mü oluyor karşı cinsle samimi davranışlarda bulunma diyen kişinin karşı cins ile samimi olması 🙄
5 sa
Kıskanmayın samimi taraf zaten size değer veriyorsa onlarla samimi olması size sorun olarak yansımaz.
İlgi duyduğunuz kişinin karşı cins ile samimi olmasını sorun eden taraf haklı mıdır?
7
5
Görüşünü yaz