Antisosyal narsist ve poronayak?

+5Xper
Gizli Üye
Erkek arjadaşımla 2 buvuk senedir aynı evde yaşıyorduk kendisinini bipılar oldugunu düşünüyordum fakat başka problemler çıktı heo onu akdattıgımı düşünüyırdu ara ara psikolojik baskı yapıyordu 2 aylık hamile oldugumu ögrendik o benim geçmişimi sorgulamaya başladı hep derdi ihanetle yıkılırım onla geçen zamanda onu hiç aldatmadım ama eski ilişkim olan kişi aynu zamanda onun eski elamanıydı şanstı ama benim ilişkim orda çalışmadan önce olmuştu ögrenince evde beni öldürmeye kalktı balkona kilitleyip zır kaçtım sonra psiikologkar çıcugu aldırın dedi ama ben istemedin o istemedigini aldırmam gerejtigi konusunda baskı yaptı çocugu aldırdık şu an ikaç tedavisi görüyır bende aynı şekikde ikaç tedavisine başladım ama herşeyin suçlusı benmişim gibi davranması beni mldürüyo majör depresyon yaşıyırmuşum psikiyatri myke söyledi çocugu aldırana kadar gergün geldi beni gmrdü karnımı sevgi oturduk ağladık ama inatla aldırdı aldırmasaydın diyebiliraüniz ama ben onunla çalışıyodum bi anda para ev herşey gitti hayatımı ona adamıştım resmen ben istiyorumki şuçlu oldugunu anlasın birde benden önceki sevgilisiniede aynısını yapmış o kızında çovugunu aldırmış kızı bulup konuştum bem belki ilk değilim ama sın olmalı bu hiç bir kadın veya günahsız onun hayatında olmamalı
Antisosyal narsist ve poronayak?
1
3
Görüşünü yaz