Sadece Erkekler, Güzel ama bakımsız bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

Gizli Üye
Ben gerçekten güzel bir kızım. Ortalamanın üstündeyim. Fakat diş fircalamak ve sabahları yüz yıkamak dışında hiçbir bakım yapmıyorum kaşlarımi almıyorum tırnaklarım uzun ve bakımlı değil. Dışarı çıkarken dikkat çekmeyen uzun uzun gömlekler ve sıradan pantolonlar falan giyerim. Içimden gram suslenmek geçmiyor. Sanki suslenmek ayipmis gibi geliyor. Böyle bir kız hakkında ne düşünürsünüz? Çirkin ama forslu bir kız bir adım daha mi öndedir?
Sadece Erkekler, Güzel ama bakımsız bir kız hakkında ne düşünürsünüz?