Sevgilim kendi kendinden soğuttun dedi ve ayrıldı?

Güzidenaz
3 yıllık bi ilişkimiz var ama şu 1 senedir sirkeli büyük kavgalar oluyor ayrılıyoruz ama max 1 ay geçio ikimizde eşşek gibi özlüyoruz barışıyoruz 2 hafta önce sevgilimin köpeği öldü aşırı çok seviyordu yanında durmak istedim kendinde olmadığını feln söyledi konuşmak istendiğini söyledi agliyrodu çünkü sonra 2 3 gün geçti yazdı konuştuk öyle ben buluşmak istedim çünkü her ne kadar Iyyim desede yüz yüze görmek istiyordm bana dedi işte yok buluşma filan ben deidm gelicem nokta o dedi ben kimseyle görüşmek istemiyorm kendimde degilim ama hala sen neyin peşindesin feln dedi ama ben sadece belki ona unuttrm biseyelri belki morları düzelir diye deidm çünkü 4 gün sonra askere gidecek sırf askere üzgün gitmesin diye sonra kavga ediyoruz bu bi anda cıktı bende yazmdm dedim çalışıyor herlde biraz geçti arkdaşım aradı seninki buralarda feln dedi tekrar yazdm çünkü sinirliyim çocuk çocuk hareketler ediosn işte ergenliginden cik bu tarz seyelr dedi aç o telfon dedim bana dediği şey işine bak benle muhattap olma art kendi kendinden soğuttun yazmış engellemiş bide mal bende altta kalmam asla başka bi yerden yazdm deidm işte istediğin zamn ayriliyirsn ısteodgim zamn barsiyorz ben boyke biri değilim herkese vaktin oluyor herkesle bulusyorsn bana gelince vaktin yok çocuk olan sensin engellemek çocuk işi yazdm arkdaslar şimdi yok ayrıl unut vs seyelr dmeeyin onlar olmio ne bilim ne yapmam gerk biraz yardımcı olun askerede gidior
Sevgilim kendi kendinden soğuttun dedi ve ayrıldı?
4
1
Görüşünü yaz