Hissizleştim anlatıcak kimsem yok size anlatabilir miyim?

Gizli Üye
hissizleştim işte bir şey hissetmiyorum hep bi sorun olduğunda kendim çözdüm aynaya gider ağlardım kendime bakarak kendimi avuturdum güzel sözler söylerdim sinirlendiğimde aynı şekilde kendimi avuturdum ederdim ama şimdi hissizleştim resmen hiç bir şey hissetmiyorum bunu diyicek anlatıcak arkadaşım yok benim tek sevgilim vardı onlada aramız çok kötü ip koptu kopacak onuda çok üzüyorum bugünde üzdüm dünde kendi mutsuzluğumu ona çok yansıtıyorum çok ayrılmak istedim ama kabul etmedi ayrılmayı ayrılmak istememin nedenide onu üzmemdi bilerek üzmüyorum istemsiz oluyordu işte üzüyorum karşılık olarakta bana sağ olsun küfürler ediyor bağırıyor saydırıyor belkide hak ediyorumdur o küfürleri her şeyi bugün canımın yandığını hissettim uzun bi zaman sonra küçükken bana “orospu” derlerdi okulda nedeni ise tayt giymemden arkadaşlarımın erkek olmasıydı küçük bir yerdi hakkımda insanlar hiç bir şey bilmeyerek “orospu” derlerdi bana hemen hemen herkes söylerdi bunu o zamanda yanımda olan arkadaşlarım uzaklaştı benden ortaokuldan beri böyle hep yalnız kalmışımdır insanların hakkımda doğru olmayan bir şeyi söylediler diye beni herkes kötü bildi hiç kimse yanıma yanaşmadı şu an mezunum ve durum hâlâ böyle dışarıya çıkamıyorum insanların dilinde sadece “orospuyum” çıksam bana bakıyorlar çok rahatsız edici o günden beri hiç tayt giymedim zaten ondan sonra hiç arkadaşım olmadı küçük yer işte herkesin dilinde ben sevgilim de bugün onu üzdüğümden hata yaptığımdan dolayı bana bağırarak “orospu” dedi canım çok yandı beni yargılamayan her şeyimi tüm berraklıyla paylaştığım adam bunu dedi sinirle söylemiş olabilir evet ama ne bileyim işte çok canım yandı o da haklı çok üzüyorum onu çok hata yapıyorum ilişkimizde bilmiyorum işte hiç bir şey bilmiyorum belkide kötü birisiyimdir belki de hak ediyorumdur tüm bunları bilmiyorum sevgilimle de aram çok bozuk nasıl düzelticem bilmiyorum ooof oof bilmiyorum hiç bir şey nefret ettim kendimden hep, hep kendimi suçladım okul hayatımda hiç başarılı olamadım elde tutulabilir bir şeyim yok yanımda olan tek bir insan var onuda üzdüm hep bilmiyorum ya anlatıcak içimi döküceğim kimse yok bende buraya yazmak istedim daha çok şeyler varda neyse okuyan varsada iyi geceler güzel arkadaşım
Hissizleştim anlatıcak kimsem yok size anlatabilir miyim?
4
2
Görüşünü yaz