Kızlar, Sevgilim bana sürekli sen değişmezsin diyor?

Doquukn
Ben çok aptal biriyim galiba bilmiyorum.
Benden ayrıldı 2 gün önce tartıştığımız için küfür ettim yanlışlıkla sinirle hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım beni engelleyince. Çok duygusal biriyim. Annem ben duşa doğru giderken birden farketti ve kız arkadaşımı aramış o da bana zaten barışıcaktık yazıcaktım sana ama sinirliydik dedi. çok seviyorum onu. bugün yaklaşık 1 saat önce birisi onu takip ediyor ben bunu fark ettim ve o çocuk da benim okulumdan ve her takip ettiği kızı sağa sola gösteren ve or***uya bak çok güzel vs diye birkaç kızı okuldaki erkeklere gösterdiğini görmüştüm. Bende sevgilime azıcık belli ettim birşeyin mi var dedi dedim ki bu çocuk kim dedi ki bilmem istek atıyordu sürekli ortak arkadaşlar var bende kabul ettim dedi. bende he tamam falan dedim istemeden soğuk yaptım galiba o da noldu söylesene dedi bende çocuğun diğer kızlar hakkında söylediğini söyledim takip etmesin seni istemiyorum dedim bana kızdı sen hiç değişmezsin dedi hani böyle şeylere karışmayacaktın dedi ben ondan sonra çocuğun ne için takip attığını açıkladım doğrusu. uzun lafın kısası takipten çıktı beni mesaj attım sen beni unutmaya bak dedi barışıcaz bunu o da biliyor çünkü aramızda 2 sokak var ve annelerimiz ile tanıştık bile çoktan sadece ben kendimi değersiz hissetmeye başladım ben birşey istemediğimi söyleyemeyecek miyim. Bana dedi ki doğru düzgün söylesene bana neden soğuk yapıyorsun dedi ne dersem diyiyim affetmedi ben çok üzülüyorum nolur biriniz akıl verin. Ben ergenlikten dolayı biraz da sinirli olmaya başladım ama ona karşı çok duygusalım 185cm boyundayım 110 kg bir dev gibi bir adamım çok sert bir insanım ama benim içimi o biliyor o beni pamuk gibi yapıyor ben napmalıyım ne yazmalıyım lütfen akıl verin ya hala ağlıyorum bundan asla da utanmıyorum tam tersine gurur duyuyorum. ne yapmalıyım lütfen birşey diyin
Kızlar, Sevgilim bana sürekli sen değişmezsin diyor?
2
Görüşünü yaz