Kadınlar kendilerine bakım yapmayı neden evlendikten sonra komple bırakırlar?

Yaevdeyoksannn
Bacak kıllarımız yarışsın mı istiyorsunuz? ya da zaten evlendik artık almama gerek yok mu diyorsunuz? Niye birden böyle kendinizi salıyorsunuz.
Güncellemeler
+1 yıl
Çok güzel yorumların arasında çok salakça yorumlarda var. Siz bu kafayla giderseniz 2 gün sonra kocalarınız burda bu davranışlarınızın sebebini sormaya başlar.
Kadınlar kendilerine bakım yapmayı neden evlendikten sonra komple bırakırlar?